Speciální akce

SERVIS 5+

2012-cenik-cz.png.jpg

Svět RENAULT SERVIS se mění!

Vlastníte vůz RENAULT starší 5-ti let?

Můžete mít minimálně o 20% levnější servis.

  • Výměna oleje: od 990 Kč
  • Výměna brzdových destiček: od 1 149 Kč
  • Výměna rozvodů: od 5 690 Kč

  • Výměna vzduchového filtru od 250 Kč

KOMPLEXNÍ PROGRAM PRO VOZY RENAULT STARŠÍ 5-TI LET

  • Specifická řada náhradních dílů MOTRIO* pro starší vozy
  • Repasované mechanické náhradní díly
  • Program slev na karosářské opravy
  • Internetové ceny pneumatik premiových i economy značek


Veškeré informace a podrobný ceník najdete na www.servis5plus.cz.

Případné dotazy pište na [javascript protected email]


Uvedené příklady paušálních cen údržbových operací obsahují specifické náhradní díly z řady Motrio pro starší vozy, práci dle normy a DPH. Cena se může lišit v závislosti na modelu a motorizaci vozu. Cenu dané operace na konkrétní vůz nebo ostatní modely Renault proto prosím konzultujte s Vaším přijímacím technikem Renault. Ceny autobaterií, páru předních stěračů a páru předních tlumičů jsou uvedeny pouze za náhradní díly bez práce. Obrázky jsou pouze ilustrativní.

Poznámka:
Neexistuje-li pro danou mechanickou operaci a daný vůz díl v řadě Motrio nebo v repasovaných dílech, je poskytnuta sleva 20% z doporučené ceny originálního dílu. Tuto slevu nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami.


* O Motriu

Společnost Renault přichází s alternativní nabídkou nové řady náhradních dílů. Motrio je určené převážně pro vlastníky starších automobilů, kteří chtějí snížit náklady na údržbu svého vozu a přesto využívat kvalitu originálních dílů a profesionalitu značkového servisu a jeho vyškolené mechaniky.

Motrio představuje alternativní řadu náhradních dílů určenou pro opravu vozů Renault, které se v současné době už nevyrábějí nebo jsou jejich první ročníky starší než čtyři roky.

Zadávací podmínky vývoje těchto dílů byly nastaveny tak, aby se snížila cena náhradních dílů, ale zároveň aby tyto díly splňovaly veškeré požadavky na kvalitu a funkčnost výrobku.

Nižší cena těchto dílů neznamená nižší kvalitu – všechny náhradní díly Motrio plně zodpovídají kvalitativním standardům jako Originální náhradní díly Renault a vztahuje se na ně shodná záruka

Prodáváme vozy značek